• Zapraszamy do świetlicy na wspólne zajęcia i czas przeznaczony na relaks. Świetlica czynna jest od 6.30 do 17.00

• Aby zapisać się na zajęcia, pobierz

• Celem naszej świetlicy szkolnej jest:
          zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i pobyt w miłym i bezpiecznym otoczeniu,
          tworzenie optymalnych warunków do rozwoju uczniów,
          rozwijanie zainteresowań uczniów,
          propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu,
          pomoc w odrabianiu prac domowych,
          rozwijanie umiejętności pracy indywidualnej oraz współdziałania w grupie.

Zajęcia odbywają się zgodnie z planem pracy zatwierdzonym przez organ nadzoru na początku roku szkolnego. Są dostosowane do wieku dzieci, do wymogów programów wychowawczego i profilaktycznego. Prowadzone zajęcia rozwijają twórczą aktywność wychowanków, inspirują i prowokują do kreatywnego działania. Do dyspozycji mamy dwie duże sale w tym jedną dla najmłodszych, dwa wyposażone place zabaw, salę Radosna Szkoła, pracownie komputerowe, dwie sale gimnastyczne, oraz sale lekcyjne.

W ramach ciekawego spędzania czasu organizujemy dla dzieci różne formy zajęć:
        plastyka i rękodzieło
        teatr, taniec, film
        piłka nożna i gry sportowe
        podstawy informatyki
        czytanie, odrabianie zadań

• Zapoznaj się z regulaminami,
          abyś mógł czas spędzić bezpiecznie, wesoło i aktywnie.

Zapraszamy do stołówki w reżimie sanitarnym na wspólne pyszne obiady 10.30 – 13.30

• Zapoznaj się z zasadami płatności i korzystania ze stołówki.